فعال سازی 6 ماهه سیگما پلاس

2,156,310 تومان
sigmaplus-6m
موجود
+

این فعال سازی به شما امکان می دهد مدت استفاده از محصول سیگما پلاس را به مدت 6 ماه تمدید کنید. پس از اتمام زمان پرداخت، باید زمان را با یک فعال سازی جدید تمدید کنید.

این فعال‌سازی فقط به کاربرانی که جعبه یا دانگل سیگما پلاس دارند، امکان تجدید دسترسی را می‌دهد.

می توانید از این فعال سازی برای موارد زیر استفاده کنید:

  • سیگما پلاس

مدت اعتبار فعال سازی 6 ماه از تاریخ فعال سازی می باشد.

در صورتی که زمان دسترسی فعلی شما کمتر از 12 ماه (365 روز) باشد، می توانید فعال سازی 6 ماهه بعدی (تمدید دسترسی به سیگما پلاس) را فعال کنید. یک دوره فعال سازی عقب افتاده در هر زمان قابل تمدید است.

پس از فعال سازی، به خدمات بیش از 14000 مدل گوشی و همچنین بیش از 50 ویژگی سرویس برای آنها دسترسی خواهید داشت. لیست مفصلی از تلفن های پشتیبانی شده و گزینه های خدمات در این صفحه موجود است .

چگونه سیگما پلاس را فعال کنیم

  1. روی تب SigmaKey کلیک کنید.
  2. کد دریافتی را در قسمت Activation Code وارد کنید.
  3. روی دکمه Activate کلیک کنید.

محتوای بسته

  • کد فعال سازی برای گسترش دسترسی به سیگما پلاس

هنگامی که پرداخت شما را تایید کردیم و سفارش شما را پردازش کردیم، کد فعال سازی و دستورالعمل های دقیق شما را به ایمیل شما ارسال می کنیم.

* توسعه دهنده فقط برای آن دسته از تلفن هایی که در لیست پشتیبانی هستند پشتیبانی می کند. به دلیل تفاوت نسخه‌های سخت‌افزاری/نرم‌افزاری، نمی‌توان همه ویژگی‌های سرویس را برای برخی از مدل‌های پشتیبانی‌شده اعمال کرد.

مشخصات محصول، ظاهر و محتوای بسته ممکن است با موارد ارائه شده در وب سایت متفاوت باشد و بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است. لطفا قبل از خرید با مدیر فروش تماس بگیرید.

برند:
محصول شرکت GSMSERVER

محصولات مشابه

ارسال رایگان
2,993,574 تومان
ارسال رایگان
2,993,574 تومان
ارسال رایگان
2,993,572 تومان

با همین قیمت