تخفیف 25%

ICC PRO Tristar Hydra Tester Charging Dock Port Tester

قیمت بازار: 12,135,329 تومان
9,048,900 تومان
تخفیف دریافتی: 3,086,429 تومان (25%)
وزن: 0.300 کیلوگرم
⦿
+

ICC PRO Tristar Hydra Tester Charging Dock Port Test، با استفاده از این ابزار کوچک می توانید آیفون یا آیپد خود را در چند ثانیه به راحتی برای خطاهای زیر بررسی کنید:

  • برق-فلکس
  • Tristar / Hydra (آی سی کنترل USB)
  • آزمون اضافی

ویژگی ها
نقطه خرابی را مشخص کنید. سریع و آسان.
با کمک CC PRO ، در وقت و صرفه جویی در هزینه نیز صرفه جویی خواهید کرد! فقط چند ثانیه طول می کشد تا آزمایشات انجام شود ، حتی می توان آزمایشات را دقیقاً در مقابل مشتری انجام داد ، این تکنسین را قادر می سازد اطلاعات تشخیصی دقیق و قیمت تعمیرات تخمینی را در عرض چند ثانیه ارائه دهد ، چه مشکلی در درگاه شارژ باشد ، یک تراشه یا یک اتصال کوتاه در خط اصلی برق.
 
تست فوری
به محض روشن شدن دستگاه ، تست سریع IC-USB کنترل کننده را انجام می دهد. اگر آی سی آسیب جدی ببیند و شورت داخلی قابل توجهی داشته باشد ، بلافاصله به شما اطلاع داده می شود و هیچ آزمایش دیگری انجام نمی شود.
 
تست فلک اسکله
این تست کابل فلکس پورت شارژ را از نظر تداوم بررسی می کند. در صورت شناسایی هرگونه شکاف در خطوط ، به شما اطلاع داده می شود و نام خطوط ناموفق نیز در اختیار شما قرار می گیرد. اگر "Dock Flex Test" ناموفق باشد ، هیچ آزمایش دیگری انجام نمی شود.
 
تست IC
"IC Test" نه تنها شامل آزمایش 6 خط است که مستقیماً به آیسی USB-Controller می روند ، بلکه همچنین PP5V0_USB است که مستقیماً (اما نه تنها) به دجله می رود. در صورت بروز هرگونه عدم موفقیت در این آزمون ، به همین ترتیب به شما اطلاع داده می شود و نام خطوط ناموفق در آزمون نیز ارائه می شود. در این حالت آزمون بعدی انجام نمی شود.
 
آزمون اضافی / آزمون VCC_MAIN
آخرین "آزمون اضافی" یکپارچگی سیستم برق / شارژ را بررسی می کند و می تواند اتصال کوتاه در خط اصلی برق VCC_MAIN / VDD_MAIN را شناسایی کند. در صورت شناسایی مشکلات ، پیام "بررسی VCC_MAIN" را بر روی صفحه مشاهده خواهید کرد.
 
سریع ، ساده و قابل اطمینان استفاده
کار با ICC PRO بسیار آسان است. تنها دکمه موجود در پنل جلویی دستگاه را روشن می کند. همه آزمایشات به صورت خودکار انجام می شود و شما می توانید بلافاصله نتیجه را ببینید!
 
بسته بندی شامل:
1 عدد تستر ICC PRO Tristar Hydraمشتریان محصولات زیر را نیز خرید کردند

محصولات مرتبط

⦿
5,535,413 تومان 5,029,775 تومان
⦿
1,689,071 تومان 1,205,997 تومان
⦿
4,921,987 تومان
⦿
3,832,209 تومان 3,330,828 تومان

با همین قیمت